Instytut Muzyki i Tańca wspiera profesjonalnych muzyków, tancerzy i instytucje artystyczne w realizacji ich misji

Specjalista ds. kadr i płac

Instytut Muzyki i Tańca poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac.

   

Obowiązki:

prowadzenie wszystkich prac związanych z zatrudnieniem pracownika (umowy, rejestracja w ZUS, prowadzenie teczek osobowych), prowadzenie rozliczeń czasu pracy, pilnowanie terminowości badań pracowniczych, tworzenie list płac dla pracowników etatowych oraz osób zatrudnionych na umowach cywilnoprawnych.

   

Wymagania:

  • Znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego zwłaszcza w zakresie prawa autorskiego, bhp
  • Znajomość programów Symfonia Kadry i Płace, Płatnik, Excell
  • Mile widziana znajomość Symfonii FK   
  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy pracę na pełny etat w narodowej instytucji kultury, pewność zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres imit@imit.org.pl do 13.11.2019.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z roku 2018 r., poz. 1000 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Muzyki i Tańca siedzibą w Warszawie przy ul. Fredry 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.