Instytut Muzyki i Tańca wspiera profesjonalnych muzyków, tancerzy i instytucje artystyczne w realizacji ich misji

Aktualności - Archiwum

Wyniki naboru wniosków do programu Muzyka 2021

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu opublikowało wyniki naboru wniosków do programu Muzyka. Instytut Muzyki i Tańca jest operatorem programu.

więcej →

Wyniki naboru wniosków do programu Zamówienia kompozytorskie 2021

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu opublikowało wyniki naboru wniosków do programu Zamówienia kompozytorskie. Operatorem programu jest Instytut Muzyki i Tańca.

więcej →

Wyniki naboru wniosków do programu Taniec 2021

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu opublikowało wyniki naboru wniosków do programu Taniec. Instytut Muzyki i Tańca jest operatorem programu.

więcej →

Nowy głos w Roku Lema. Startuje nabór organizacji pozarządowych do nowego programu Instytutu Muzyki i Tańca

Instytut Muzyki i Tańca we współpracy z Fundacją Jutropera uruchamia program artystyczno-społeczny Nowy głos skierowany do organizacji pozarządowych skupiających osoby z niepełnosprawnościami. Efektem programu będzie spektakl operowo-teatralny poświęcony twórczości Stanisława Lema w związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą urodzin pisarza.

więcej →

Wyniki naboru do programu Muzyczny ślad 2021

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu opublikowało wyniki naboru wniosków do programu Muzyczny ślad.

więcej →

Specjalista/specjalistka ds. mediów społecznościowych

Instytut Muzyki i Tańca poszykuje osoby na stanowisko specjalisty/specjalistki ds. mediów społecznościowych.

więcej →

Program przekwalifikowania zawodowego tancerzy – stypendia | wyniki I naboru

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza wyniki I naboru wniosków do VI edycji programu stypendialnego Program przekwalifikowania zawodowego tancerzy – stypendia.

więcej →

Taniec i niepełnosprawność 2021 | ogłoszenie naboru

Instytut Muzyki i Tańca i British Council zapraszają do udziału w laboratoriach tańca skierowanych do artystek i artystów z niepełnosprawnością i bez niepełnosprawności.

więcej →

Jury 2. Międzynarodowego Konkursu Muzyki Polskiej im. Stanisława Moniuszki i premiery płytowe laureatów pierwszej edycji

Przewodniczącymi składów jurorskich zostali Jarosław Drzewiecki i Andrzej Tatarski. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 14 maja br. na stronie internetowej konkursmuzykipolskiej.pl.

więcej →

Muzyka tradycyjna na sześciu płytach znów dostępna

Sześć niezwykłych płyt z muzyką spod Radomia, z Podlasia, Dolnego Śląska i świętokrzyskiego ukazało się na nowo dzięki współdziałaniu Pracowni Muzyki i Tańca Tradycyjnego z organizacjami pozarządowymi.

więcej →