Instytut Muzyki i Tańca wspiera profesjonalnych muzyków, tancerzy i instytucje artystyczne w realizacji ich misji

tańczMY | drugi nabór

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór zgłoszeń organizowanych wydarzeń tanecznych w ramach akcji tańczMY. Po raz drugi z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca chcielibyśmy zjednoczyć środowisko taneczne wokół idei obchodów tego szczególnego święta. Ogólnopolska akcja tańczMY odbędzie się w tym roku w terminie od 23 kwietnia do 3 maja 2020. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pismem przewodnim i regulaminem.

Wszystkie podmioty (instytucje, organizacje pozarządowe, nieformalne grupy artystyczne czy osoby fizyczne) zachęcamy do zgłaszania się, a następnie oznaczania wydarzeń logo akcji tańczMY. W ramach współpracy Instytut oferuje wsparcie promocyjne i medialne zgłoszonych wydarzeń oraz drobne gadżety z logo tańczMY.

Jeśli chcieliby Państwo przyłączyć się do akcji tańczMY, prosimy o przesłanie wypełnionej tabeli zgłoszeniowej na adres: tanczmy@imit.org.pl do 15 marca lub do 15 kwietnia 2020 roku. Szczegóły znajdą Państwo w załącznikach.

Uwaga!

W związku z pandemią koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 wprowadziliśmy zmiany w regulaminie, które umożliwiają udział w akcji tańczMY również wówczas, kiedy wydarzenia zostały przełożone i nie odbędą się w terminie 29 kwietnia–3 maja 2020.

Szczegółowe zapisy znajdą Państwo w zaktualizowanym regulaminie.tańczMY 2020 Zmieniony regulamin zgłaszania wydarzeń

tańczMY 2020 List przewodni

tańczMY 2020 Formularz zgłoszenia