Instytut Muzyki i Tańca wspiera profesjonalnych muzyków, tancerzy i instytucje artystyczne w realizacji ich misji

Zaplanuj swoją drugą karierę – cykl webinarów

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu webinarów „Zaplanuj swoją drugą karierę” w ramach Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy.

17 lipca (w piątek) Dobrosława Choryńska-Chudy z zespołu ekspertów związanych z Instytutem Muzyki i Tańca opowie, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej on-line.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • czy telefon z zaproszeniem na rozmowę od rekrutera to już początek rekrutacji,
  • dlaczego zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną to już połowa sukcesu,
  • czym różni się rozmowa rekrutacyjna on-line od tradycyjnej w cztery oczy,
  • na co zwracać uwagę, a czego unikać,
  • w jaki sposób przy szukaniu pracy czy dodatkowych dochodów może Ci pomóc doradca zawodowy.

Jeżeli w obecnej sytuacji zastanawiasz się nad poszukiwaniem dodatkowego dochodu lub pracy i nie wiesz, jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej, również on-line, to jest webinar dla Ciebie.

Doradca będzie do Twojej dyspozycji w trakcie webinaru, a także po jego zakończeniu.

W czasie spotkania można zachować anonimowość i podać tylko imię czy pseudonim. Ujawnienie wizerunku podczas uczestnictwa w webinarze jest dobrowolne.


Kiedy: 17 lipca
O której: 18.00
Jak: na platformie Zoom pod linkiem: https://zoom.us/j/99788619897?pwd=TXFadVZFa3BEdjFTV2JvanhwV2E0UT09, meeting ID: 997 8861 9897, password: 477945


O prowadzącej:

Dobrosława Choryńska-Chudy


Doradca zawodowy i trener z zakresu aktywizacji zawodowej i rynku pracy, wspiera przy planowaniu kariery i rozwoju zawodowego, reorientacji zawodowej oraz przy wyborze ścieżki edukacyjnej. Doradza i analizuje predyspozycje i potencjał zawodowy w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Licencjonowany trener programu „Spadochron” dla osób planujących karierę, zmieniających zawód i szukających pracy. Ma ponad 15-letnie doświadczenie doradcy personalnego w HR oraz doradcy zawodowego. Prywatnie pasjonatka tańca towarzyskiego i tanga argentyńskiego.

Kontakt:
dobroslawa.chorynska-chudy@ideedlatanca.pl
te. 607 304 894

Webinar jest przygotowany przez zespół ekspertów związanych z Instytutem Muzyki i Tańca, realizujących działania w ramach Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy. Program jest prowadzony w całej Polsce od 2015 roku. Eksperci pomagają tancerzom w podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu drugiej kariery zawodowej. Więcej informacji: ideedlatanca.pl.

Informacje o kolejnych webinarach opublikujemy wkrótce.